Advertising
CRITICI DIN AUR DUPĂ MITINGUL „EURO MANIFEST”: „SUNTEM PE MARGINEA PRĂPASTIEI”

CRITICI DIN AUR DUPĂ MITINGUL „EURO MANIFEST”: „SUNTEM PE MARGINEA PRĂPASTIEI”
Scris de Realitatea de Oradea Publicat: 16 mar. 2025, 18:02
Eurodeputatul Claudiu Târziu, președintele Consiliului Național al AUR, a criticat dur mitingul „EuRo Manifest”, organizat sâmbătă în Piața Victoriei, descriindu-l drept o „celebrare a victoriei statului asupra democrației”.
Citește și
- 18:55Ion Cristoiu: „Bătălia pe viață și pe moarte în Coaliție. Miza este ca USR să fie scos de la ciolan, măcar două zile”
- 16:36Ambasadorul SUA la București, despre criza politică: „Românii trebuie să o rezolve. Indiferent cum, relația noastră va rămâne puternică”
- 15:04Interviu EXCLUSIV Realitatea PLUS: Ana Maria Păcuraru, față în față cu ambasadorul SUA, Darryl Nirenberg
- 13:52Grindeanu se delimitează de modelul Bolojan: „Reforma administrației nu înseamnă oameni dați afară”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News


























