Actualitate· 1 min citire

Se reia circulația pe arterele din zona Podului Centenarului

deviere

deviere

Realitatea de Oradea
Scris de Realitatea de Oradea Publicat: 10 sept. 2018, 07:27

Primăria Oradea aduce la cunoștința publicului că s-a redeschis în avans circulația pe arterele care săptămâna aceasta au fost închise din cauza lucrărilor la Podul Centenarului (respectiv strada Sf. Apostol Andrei - între străzile B.P. Hașdeu și Ady Endre și strada Ady Endre - între străzile Roman Ciorogariu și Moscovei). Rămâne în continuare închis circulației rutiere tronsonul străzii Szigligeti Ede, între podul Centenarului și strada Sf. Apostol Andrei.

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News