Parcarea din curtea interioară a primăriei nu poate fi utilizată momentan la capacitate maximă
8 apr. 2019, 16:27
Actualizat: 8 apr. 2019, 16:27

parcare
Articol scris de Scris de Realitatea de Oradea
Primăria Oradea anunță faptul că, din cauza lucrărilor la rețeaua de canalizare din curtea instituției, parcarea din curtea interioară a Primăriei nu poate fi utilizată momentan la capacitate maximă.
Astfel, conducătorii auto sunt rugați să se orienteze și spre parcările amenajate pe carosabil pe str. Primăriei și pe str. Tudor Vladimirescu.Se estimează că lucrările din curtea interioară a primăriei vor fi gata în cursul zilei de miercuri, 10 aprilie.Primăria Oradea mulțumește conducătorilor auto pentru înțelegere și își cere scuze pentru disconfortul creat.
Citește și:
- 21:33 - Istvan Kovacs arbitrează derby-ul Rapid – Dinamo. CCA trimite o brigadă de nivel Champions League în Giulești
- 21:21 - Ediția anului ”Culisele Statului Paralel"! Călin Georgescu revine în studioul Realitatea PLUS, față în față cu Anca Alexandrescu. Duminică, ora 20:55 - VIDEO
- 20:37 - Declarație incendiară a lui Trump în ziua 14 a războiului cu Iranul: „Este o onoare să ucid lideri iranieni”
- 19:49 - Trenuri electrice noi pe rutele lungi din România. Călătoria București – Timișoara durează aproximativ 12 ore
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News











