Actualitate· 1 min citire

Parcarea din curtea interioară a primăriei nu poate fi utilizată momentan la capacitate maximă

parcare

parcare

Realitatea de Oradea
Scris de Realitatea de Oradea Publicat: 8 apr. 2019, 16:27

Primăria Oradea anunță faptul că, din cauza lucrărilor la rețeaua de canalizare din curtea instituției, parcarea din curtea interioară a Primăriei nu poate fi utilizată momentan la capacitate maximă.

Astfel, conducătorii auto sunt rugați să se orienteze și spre parcările amenajate pe carosabil pe str. Primăriei și pe str. Tudor Vladimirescu.Se estimează că lucrările din curtea interioară a primăriei vor fi gata în cursul zilei de miercuri, 10 aprilie.Primăria Oradea mulțumește conducătorilor auto pentru înțelegere și își cere scuze pentru disconfortul creat.

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News

Mai multe știri din Actualitate