Advertising
Panică la graniță după un nou atac cu drone al Rusiei! A fost emis Ro-Alert

FOTO: Arhivă
Scris de Realitatea de Oradea Publicat: 19 mai 2026, 07:47
Panică la granița României. Rusia a efectuat o serie de atacuri cu drone asupra unor obiective din Ucraina, la granița cu țara noastră. Oficialii au emis un mesaj de tip RO-Alert pentru locuitorii din Tulcea.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 13:50Pompieri români, trimiși în Franța să intervină pentru stingerea incendiilor de vegetație
- 09:58Război în Orientul Mijlociu. SUA și Iran s-au atacat din nou
- 07:49Președintele Serbiei, Aleksandar Vucic, anunță că va demisiona și va convoca alegeri anticipate
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News


























