Actualitate· 1 min citire

Încă trei noi cazuri cu coronavirus, au fost confirmate în județul Bihor

Încă trei noi cazuri cu coronavirus, au fost confirmate în județul Bihor

Încă trei noi cazuri cu coronavirus, au fost confirmate în județul Bihor

Realitatea de Oradea
Scris de Realitatea de Oradea Publicat: 26 mar. 2020, 22:52

Dr. Gheorghe Carp, a declarat că încă trei noi cazuri au fost confirmate în Bihor

Într-o transmisie în direct realizată joi pe Facebook împreună cu primarul Oradiei, Ilie Bolojan, coordonatorul spitalelor din Bihor, dr. Gheorghe Carp, a declarat că încă trei noi cazuri au fost confirmate de când la Spitalul Municipal funcţionează propriul aparat PCR.

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News

Mai multe știri din Actualitate