Actualitate· 1 min citire

Crimă terifiantă în Băița-Bihor; un bărbat găsit tăiat în două după ce fusese dat dispărut de mai multe săptămâni

politia-nu-treceti

politia-nu-treceti

Realitatea de Oradea
Scris de Realitatea de Oradea Publicat: 27 feb. 2019, 16:37

Conform publicației Bihoreanul, un bărbat dat dispărut în urmă cu câteva săptămâni a fost descoperit tăiat în două în casa în care locuia alături de cel care a săvârșit crima. Cei doi locuiau într-o casă modestă din satul Băița, județul Bihor.Mai multe unități de poliție se află la fața locului coordonați fiind de un procuror.Primarul localității a confirmat pentru Bihoreanul că ar fi avut loc un eveniment la locația respectivă, însă sunt așteptate datele oficale din partea poliției.Vom reveni cu detalii.

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News

Mai multe știri din Actualitate