Actualitate· 1 min citire

Condamnat pentru infracțiuni rutiere, arestat de polițiștii bihoreni

gethumb.details.php

gethumb.details.php

Realitatea de Oradea
Scris de Realitatea de Oradea Publicat: 29 oct. 2018, 15:58

Miercuri, 24 octombrie, polițiștii Postului de Poliție Finiș din cadrul Inspectoratului de Poliție Județean Bihor au identificat și reținut un tânăr de 22 de ani, din comuna Finiș.Judecătoria Beiuș a emis pe numele său un mandat de executare a unei pedepse privative de libertate, fiind condamnat la 11 luni şi 20 de zile de închisoare în regim de detenție, pentru comiterea unor infracțiuni rutiere.Cel în cauză a fost încarcerat în Penitenciarul Oradea, pentru executarea pedeapsei la care a fost condamnat.

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News

Mai multe știri din Actualitate