Actualitate· 1 min citire

Circulația în Piața Unirii se închide joi, 30 august, pentru concertul Simfonia Marii Uniri

strada-inchisa

strada-inchisa

Realitatea de Oradea
Scris de Realitatea de Oradea Publicat: 29 aug. 2018, 08:16

Primăria Municipiului Oradea anunță că în data de joi, 30 august 2018, se închide circulația autovehiculelor în Piața Unirii între orele 18.00 - 24.00, pentru desfășurarea concertului Simfonia Marii Uniri, eveniment organizat de Clubul Rotary Oradea cu ocazia Centenarului. Concertul va avea loc de la ora 19.00, în Piața Unirii. Transportul în comun nu va fi restricționat, tramvaiele și autobuzele urmând să circule în condiții normale.  

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News

Mai multe știri din Actualitate